OLET

Váš nákup0 Kč

Jste na: OLETO firměHistorie

Historie

OLET - Karel Polášek ...since 1996

Firma se, za nemalého přispění všech zaměstnanců, dodavetelů zboží i služeb, zejména však svého neustále pracovně velmi vytíženého majitele, pozvolna rozrostla na současných 17 zaměstnanců v 5ti maloobchodních prodejnách a velkoobchodním skladu a její obrat činí 35mil. Kč ročně. Tím však rozhodně zdaleka nehodláme končit!

Zde je přehled nejdůležitějších událostí v dosavadním fungování fimy:,

 

2011 - nové prodejny v OC Lihovar Říčany u Prahy

11.11.11 jsme otevřeli zbrusu novou prodejnu adorio, ve které nabízíme značkové i luxusní spodní prádlo.konfekci Gerry Weber a TAIFUN a jako prozatím jediní v ČR také jedinečné oblíbené boty UGGaustralia. Dále pak prodejnu ponožek, punčochového zboží a doplňků soccus a nakonec chemockou čistírnu a prádelnu cleanique. Puberta se úspěšně rozvíjí  a ten zatracený Apple neustále vymýšlí nové a nové nesmysly...

2010 - e shop

Koncem dubna jsme v rámci podpory prodeje námi dodávaných značek spustili jednoduchý a přehledný e-shop pro konečné zákazníky s možností jeho využití pro objednávky ve velkoobchodním skladu. Jdeme pomalu do puberty - značkové oblečení a všelijaké ty iPod, Pad, Phone hračky...

2008 - stěhování

Na jaře tohoto roku jsme přestěhovali maloobchodní prodejnu v Praze do větších prostor a provedli jsme celkovou modernizaci a v prosinci jsme náš neustále se rozrůstající velkoobchodní sklad přestěhovali do nových prostor o rozloze 560m2 na Praze 10. Důvodem k tomuto rozšíření nebyly tentokráte nároky mého potomstva, nýbrž vysoká poptávka námi nabízeného zboží

2005 - velkoobchod

Koncem roku jsme se rozhodli vytvořit velkoobchod s ucelenou nabídkou klasických ponožek pro celou rodinu. Začínali jsme v garáži, doma na chodbě a v ložnici, avšak již od února 2006 jsme byli nuceni pronajmout si odpovídající prostory. Spořeba dětských ponožek a punčocháčů narostla na vskutku neuvěřitelnou úroveň.

2003 - dceřiná společnost

V lednu jsme otevřeli prodejnu spodního prádla a punčochového zboží v OC Hypernova Hradec Králové. Požadavky dětí ohledně jídla a módních doplňků prudce vzrostly.

2003 - letní Hostel

Po dobu letních prázdnin jsme v pronajaté školní budově ve spolupráci s Lenkou Tlustou začali nabízet levné ubytování zejména pro zahraniční studenty. Spotřeba kojeneckých pořeb se totiž zdvojnásobila.

2000 - další motivace

18.dubna tohoto roku přišla na svět opět díky mojí Leničce a standartní pomoci doktorů druhá moje největší životní radost - syn Toník.

2000 - první prodejna

Převzetí prodejny spodního prádla, ponožek a punčochového zboží  v Praze na Tylově náměstí a její kompletní rekonstrukce. K tomuto kroku mě 'donutila' především neuvěřitelná spotřeba dětských výživ a plen, o jejichž tržní hodnotě jsem si udělal představu až při jejich pořizování.

1999 - motivace

2.ledna tohoto roku přišla na svět díky mojí Leničce a vydatné pomoci doktorstva moje první největší životní radost - syn Matěj.

1996 - tady to začalo

Dne 18.11.1996 jsem se po návratu ze zahraničí a několika zcela marných pokusech připojit se k několikamiliónové armádě zaměstnanců rozhodl obohatit státní pokladnu daněmi z příjmu samostatně výdělečné osoby.

1973 - založení firmy

20.listopad - mé narození, za než vděčím především svým rodičům - Marii a Josefu Poláškovým. Toto datum je nutno chápat jako mezník v dosavadní historii firmy, jelikož bezpochyby tímto samotným aktem byl položen základ jejímu budoucímu vývoji.

OLET — pánské, dámské a dětské bavlněné klasické, zkrácené, kotníkové i teplé ponožky a podkolenky, punčocháče a punčochy, pánské i dámské župany pro ženy i muže, domácí obleky, a módní doplňky. Zdravotní ponožky bez gumiček.

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Kontakt | Hostel | Partneři |

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinnen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinnen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Clickmedia Webdesign